AoPong

Resort AoPong

 

Resort AoPong (obejrzyj film) położony jest na południowo-wschodnim cyplu i znajduje się na końcu
 drogi prowadzącej z północy na południe wyspy. Taka lokalizacja, z dala od innych resortów (położonych głównie po zachodniej stronie) sprawia, że AoPong może być idealnym miejscem wypoczynku zarówno dla indywidualnych turystów jak również dla zorganizowanych grup zajmujących się np. warsztatami tematycznymi lub szkoleniami.
Na terenie resortu znajduje się restauracja i jedenaście bungalowów. W każdym z nich jest podwójne łóżko (king size), wentylator i łazienka z bieżącą wodą. Osiem z nich wyposażone jest dodatkowo w instalację do klimatyzacji (w tym pięć nowych, luksusowych bungalowów typu Deluxe - obejrzyj film). Wszystkie, jedenaście domków w AoPong usytuowane są bezpośrednio na plaży. Ośrodek polecany jest głównie turystom z Polski ponieważ prowadzony jest przez Polaka.

 

 

Na terenie całego ośrodka i we wszystkich domkach jest możliwość bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu.

 

Prywatna plaża AoPong jest jedną z najlepszych na wyspie do wypoczynku w ciszy i spokoju, jak równiez uprawiania snorkelingu, oglądania korali i podwodnego świata (obejrzyj film).

 

Resort oferuje równiez produkcję profesjonalnych filmów podwodnych dla turystów ze wszystkich ośrodków na Koh Mak, nurkujących na pobliskich rafach koralowych (obejrzyj filmy: film1film2film3).

 

Opinie na temat AoPong dostępne są na portalu podróżniczym Trip Advisor 
oraz innych portalach: Agoda, Expedia, AirBnB, Booking.com.